4 t h  D I M E N S I O N

               4DV12SQL

Nezávislá na platformě, RDBMS, integrován vývoj a publikování dat pro Web, integrovaný SQL

Verze 12SQL
Platforma Windows XP, Vista a MacOSX

Stránky jsou ve výstavbě

P o p i s

Nativní integrovaný SQL engine je kompletně nový databázový engine, podpora Macintosh Intel přes novou Univerzální binární architekturu, Unicode
a více.tato revolučně nová verze láme téměř všechna omezení dřívějsích verzí
a poskytuje vám lepší chování a ještě vyšší produktivitu vývoje a nepřekonané možnosti otevřeného propojení
S 4D v12 SQL se chování vašich současných aplikací dramaticky zlepší díky zcela novému databázovému engine a uživatelé Macintosh uvidí další výrazné zlepšení díky využití nové Univerzální Binární architektuře.A co je důležitější vaše aplikace se budou chovat lépe bez jakéhokoliv zásahu do vaššeho kódu. A nezískáte pouze výrazné zlepšení chování, ale díky velmi výraznému zlepšení v kapacitě ukládání dat je
4D v12 SQL připravena bez námahy splnit i nejnáročnější požadavky na potřeby ukládání obchodních dat.
Světově proslulá produktivita vývoje ve 4D je dále vylepšena pomocí více než 200 nových rysů, včetně nové generace technologie tvorby komponent, nové tvorby diagramů přes SVG, vylepšené podpory obrázků, nativní podporu "regular expression", hierarchické nabídky atd.
A dále verze 4D v12 SQL přidává podporu pro ještě více počítačových standardů přes svůj nativní integrovaný SQL engine, vylepšené XML a novou technologii Unicode.

4D v12 SQL obsahuje zcela nový nativní integrovaný SQL engine založený na standardu SQL 92. Tento nový engine neumožní pouze SQL přístup k datům, ale rovněž obsahuje podporu pro přímé vytváření a modifikaci databázové struktury. V souladu s tradicí 4D je tato technologie pro vývojáře, přidávajícího SQL podporu k svým existujícím aplikacím, jednoduchá a pružná.